Logo Logo
Co je pomaturitní studium

Co je pomaturitní studium

Pomaturitní studium je velmi efektivní celoroční intenzivní kurz cizího jazyka, který ti ponechává status studenta, pokud jsi v daném roce složil maturitu. To znamená, že pojištění za tebe platí stát. Studuješ denně od pondělí do pátku čtyři hodiny dopoledne celý rok
dosáhneš tak jazykové úrovně až o dva stupně vyšší. 
V průběhu roku máš standardní školní prázdniny a každé odpoledne volno!

Moderní studium plné výhod

  • Každých 6 týdnů můžeš získat titul Captain English s tričkem zdarma.
  • Garantujeme pouze 14 volných míst na celý rok.
  • Jen u nás budeš studovat přímo u zdroje s možností zvolit si jazykovou zkoušku - jsme akreditovaný partner Cambridge English Language Assessment pro pořádání jazykových zkoušek

Příležitost získat diplom z Cambridge

Na konci studia nebo i v jeho průběhu můžeš složit jednu z prestižních mezinárodních jazykových zkoušek Cambridge English. Zkoušky Cambridge English jsou uznávány a často požadovány jak vysokými školami tak zaměstnavateli v České republice a zahraničí. Naše škola je jedna z mála v republice, kde tuto zkoušku můžeš absolvovat! Máš tak obrovskou výhodu - studuješ přímo u zdroje. 

 

Příležitost pro lepší budoucnost

Naše pomaturitní studium ti otevírá dveře do budoucnosti. Ať se už chystáš dál studovat na vysoké škole nebo jít rovnou do zaměstnání, s jazykovým certifikátem z univerzity v Cambridge máš skvělou šanci najít právě to uplatnění, jaké si zasloužíš.

Pomaturitní studium můžeš samozřejmě absolvovat, i když nejsi čerstvý maturant. V takovém případě ale nebudeš mít oficiální statut studenta. 

Scrollovat nahoru